دستگاه فلت بد یو وی مدلهای FP-3040UV New/FP-3060UV New

  • ابعاد کاری 33 در 65 سانتیمتر
  • حداکثر دقت چاپ 1440 در 1440 دی پی آی
  • حداکثر ارتفاع کارگیر 21 سانتیمتر
  • پنج رنگ CMYKWW
  • سیستم تثبیت قطعه کار 
  • سیستم تشخیص ارتفاع قطعه کار
  • ساخت ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیات

یکسال پس از عرضه دستگاه FP-3040Eco به بازار داخلی ، با توجه به گسترش روز افزون تکنولويی یو وی در دنیا و با توجه به قیمت بالای اینگونه دستگاه ها ، شرکت فیدار سگال پارسیان تصمیم به طراحــی و ـتولید نمونه یو وی خود نمود و در این راستا دستگاه چاپ فلت بد یو وی با کد اختصاری FP-3040UV را به بازار داخلی عرضه نمود. FP-3040UV دارای تمامی قابلیت های نمونه اکوسالونت خود را دارا می باشد . همچنین با استفاده از نرم افرار AcroRIP ، دستگاه FP-3040UV قابلیت استفاده از رنگ سفید و چاپ بر روی مواد تیره را نیز داراست .

چرا اپسون 1410 ؟


دستگاه های چاپ فلت بد ، معمولا بر اساس پرینترهای اپسون ، سری R1800 , R1900 و یا R2400 طراحی و ساخته می شود . این سری از پرینترها داری هد با هشت کانال رنگی و 180 نازل به ازای هر هد بوده و دارای سرعت چاپ مناسبی می باشند . پرینتر اپسون 1410 داری 6 کانال رنگی و 90 نازل به ازای هر هد می باشد .هر دوی این هد ها دارای دقت چاپ 5760 دی پی آی هستند ، ولی قیمت هدهای هشت کانال اپسون تا پنج برابر هد شش کانال بوده و با توجه به قدرت خرید مشتریان داخلی ، تصمیم گرفته شد با توجه به اینکه کیفیت چاپ این دستگاه ها تفاوتی نداشته و عمده تفاوت در تعداد کانال های رنگ و سرعت چاپ می باشد ، از دستگاه اپسون 1410 استفاده شود.

کیفیت چاپ


دستگاه FP-3360UV دارای شش کانال رنگی ست که توسط نرم افزار AcroRIP بصورت چهار رنگ CMYK بهمراه دو کانال سفید قابل استفاده خواهد بود .دقت چاپ نیز با استفاده از رنگ های یو وی حداکثر 1440 دی پی آی خواهد بود . دقت داشته باشید که این دقت باندازه کافی بالا خواهد بود که نمونه چاپ شما بسیار دقیق بوده و چیزی از نمونه چاپ دستگاههای مشابه کم نداشته باشد .

جوهر

نوع جوهر استفاده شده در دستگاه FP-3360UV اصطلاحا یو وی می باشد . این نوع از جوهر، هوا خشک نبوده و فقط پس از تابش نور یو وی که توسط یک منبع نور یو وی ، با توان و طول موج معین تولید می گردد ، خشک می شود . به عبارت دیگر بر خلاف جوهرهای معمولی که بر اثر تماس با هوا ، خشک می شوند ، جوهرهای یو وی تنها با تابش اشعه یو وی با توان و طول موج معین خشک می شوند . این قابلیت باعث می شود که جوهر یو وی ثبات و چسبندگی بسیار بیشتری بر روی انواع اجسام داشته و بتوان از این نوع جوهر بر روی انواع اجسام چاپ هایی با ثبات و ماندگاری بسیار زیاد انجام داد . یکی دیگر از این قابلیت های جالب جوهرهای یو وی ، قابلیت هجمسازی آن می باشد. به عبارت دیگر اگر نمونه چاپ چندین بار (معمولا سه بار) تکرار شود ، چاپ دارای حجم شده و برجسته می شود . با اینکار جلوه های بسیار زیبایی را می توان به چاپ بخشید .
با استفاده از جوهر سفید ، FP-3360UV قابلیت چاپ بر روی انواع احسام ایره را نیز دادا خواهد بود . همچنین توسط نرم افزار AcroRIP ، کنترل کاملی بر روی رنگ سفید خواهید داشت و می توانید انواع گوناگونی از چاپ رنگ سفید خواهید داشت .

 

تشخیص ارتفاع قطعه

دستگاه FP-3360 دارای سامانه تشخیص خودکار ارتفاع کار می باشد . این سیستم در حین کار نیز فعال بوده و اگر ارتفاع قطعه کار افزایش یابد ، بصورتی که احتمال برخورد هد با قطعه کار وحود داشته باشد ، این سامانه به طور خودکار ارتفاع را تنظیم می بنماید.


مشخصات کامل

متد چاپ .............................. تکنولوژی میکروپیزو
تعداد نازل ............................. 540 عدد
حداکثر ابعاد چاپ ............................. 33 در 60 سانتی متر
نوع هد ............................. اپسون R1400
حداکثر دقت چاپ ............................. 1440 در 1440 دی پی آی
سرعت چاپ ............................. چاپ A3 و دقت 1440 دس پی آی در هفت دقیقه
حداکثر ورن قطعه کار ............................. 10 کیلوگرم
درگاه ............................. یو اس بی 2
تعداد رنگ ها ............................ پنج رنگ CMYKW
نوع جوهر ............................. یو وی مخصوص فلت بد
سامانه رنگ ............................. سیستم تزریق رنگ CISS
ظرفیت مخازن رنگ ............................. یکصد سی سی به ازای هر رنگ
ولتاژ کاری ........................... 110 و 220 ولت
توان مصرفی ........................... 55 وات
وزن دستگاه ........................... 45 کیلوگرم
ابعاد دستگاه ........................... 100 در 65 در 45 سانتی متر

تصاویر

 دسترسی آسان به قطعات بخش پرینتر

 

 

 

 

 

 برای نمایش بزرگتر روی تصاویر کلیک کنید

 

 

کاتالوگ

 

 

 

 

 

طراحی : آسان پرداز